خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سرمربی تیم آبادان: در مسابقات بین‌المللی بوکس مدعی قهرمانی هستیم

  سرمربی تیم بوکس آبادان با بیان این که در هر 10 وزن رقابت های بین المللی مدعی کسب مدال طلا هستیم، گفت: اگر بوکسورهای ما 10 درصد از توانایی های خود را به نمایش بگذارند، به طور حتم عنوان قهرمانی را کسب می کنیم.

   به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، کورش مولایی در حاشیه رقابت های بین المللی بوکس در جمع خبرنگاران گفت: تیم آبادان از دو ماه پیش تمرینات خود را برای حضور پرقدرت در این رقابت ها آغاز کرد و اکنون نیز به 80 درصد از آمادگی رسیده ایم. در این مدت نیز تمرینات ما بر پایه استقامت، سرعت و قدرت بود و بوکسورهای مان تمرینات سخت و طاقت فرسایی را انجام دادند.

   وی عنوان کرد: اگر بوکسورهای ما 10 درصد از توانایی های خود را در این رقابت ها به نمایش بگذارند، به طور حتم عنوان قهرمانی را کسب می کنیم. در تیم ما بوکسورهایی حضور دارند که می توانند در آینده ای نزدیک به تیم ملی راه پیدا کنند، چرا که استعداد و پتانسیل های زیادی در آن ها وجود دارد.

   سرمربی تیم بوکس آبادان در پاسخ به این سوال که در این رقابت ها کدام تیم رقیب اصلی شما است؟ گفت: تیم آبادان در هر 10 وزن مدعی کسب مدال طلا است، مگر این که اتفاقات ورزشی از جمله مصدومیت مانع از رسیدن ما به این مهم شود.

   وی افزود: کشورهای پاکستان، داغستان و قزاقستان با تیم های بسیار خوبی در این رقابت ها شرکت کرده اند که قطعا شرایط کیفی مسابقات را هم افزایش می دهند.

   مولایی با بیان این که متاسفانه این مسابقات در 10 سال گذشته به صورت منظم برگزار نشده است، گفت: به همین دلیل هم بیشتر تیم های مطرح جهان در این رقابت ها حضور پیدا نکرده اند.

   وی در ادامه بیان کرد: این رقابت ها جهت همبستگی بیشتر بین کشورها و همچنین برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس برگزار می شود.

   سرمربی تیم بوکس آبادان عنوان کرد: افقی که برای این مسابقات ترسیم شده است، می تواند در آینده جوابگو باشد و همچنین می توان با برنامه ریزی بهتر، میزبان تیم های بزرگ جهان هم باشیم.


  انتهاي پیام


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : رقابت ,است، ,مسابقات ,حضور ,درصد ,بوورهای ,عنوان قهرمانی ,نمایش بگذارند، ,مدعیب مدال ,
  سرمربی تیم آبادان: در مسابقات بین‌المللی بوکس مدعی قهرمانی هستیم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر