جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سرپرست تیم‌ملی پاکستان: میزبانی مسابقات بین المللی بوکس آبادان بسیار خوب است

  سرپرست تیم ملی بوکس پاکستان گفت: رقابت های بین المللی شکست حصر آبادان از نظر میزبانی، حفاظتی و امنیتی در سطح بسیار خوبی است.

  به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، صادق خان اچک ضیایی در خصوص حضور در مسابقات بین المللی شکست حصر آبادان، اظهار کرد: این مسابقات در سطح خوبی برگزار می شود و حضور تیم های مطرحی از جمله قزاقستان انگیزه تیم های دیگر را هم افزایش داده است.

  وی بیان کرد: با توجه به همزمانی مسابقات بین المللی با عید قربان که در کشور پاکستان نیز مانند تعطیلات نوروز، مردم به تعطیلات می روند، گردآوری بازیکنان تیم ملی ممکن نبود ولی ما بازیکنان توانمند و مستعد پاکستان را برای شرکت در این رقابت ها انتخاب کردیم.

  سرپرست تیم ملی بوکس پاکستان بیان کرد: برگزاری این مسابقات به تیم های شرکت کننده کمک می کند تا از نظر کیفی، پیشرفت خوبی داشته باشند.

  وی با ابراز رضایت از برگزاری این مسابقات، گفت: این رقابت ها از نظر میزبانی، حفاظتی، امنیتی و در کل از همه نظر در سطح بسیار خوبی است و این نشان از امنیت مناسب در نقطه صفر مرزی ایران می باشد.

  سرپرست تیم ملی بوکس پاکستان بیان کرد: کشورهای جهان و حتی آمریکا باید بدانند ایران کشور امنیتی است و هیچ مشکلی ندارد و ما می بینیم که مسابقات به چه خوبی در این جا برگزار می شود.

  انتهاي پیام


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 4 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : پاکستان ,مسابقات ,خوبی ,سرپرست ,المللی ,بوکس ,بوکس پاکستان ,پاکستان بیان ,المللی شکست ,بسیار خوبی ,
  سرپرست تیم‌ملی پاکستان: میزبانی مسابقات بین المللی بوکس آبادان بسیار خوب است

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر