جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مدیر تیم های ملی بوکس: پشتوانه‌سازی برای تیم‌ملی در اولویت فدراسیون بوکس است

  مدیر تیم های ملی بوکس گفت: پشتوانه سازی برای تیم ملی در اولویت کادر فنی و فدراسیون بوکس کشور است.

    به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، حسین نهرودی در حاشیه مراسم اختتامیه رقابت های بین المللی شکست حصر آبادان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: این پیکارها از نظر کیفی قابل توجه بود و تعداد تیم های خارجی شرکت کننده نیز به بالا رفتن کیفیت این مسابقات کمک کرد تا در نهایت شاهد رقابت های خوبی باشیم.

   وی بیان کرد: این مسابقات روز به روز حساس تر می شد و ورزشکاران با انگیزه بالایی به مبارزه می پرداختند. بازی های فینال نیز در شرایط بسیار خوبی برگزار شد. تیم آبادان هم که عنوان قهرمانی را به دست آورد، نمایش خیره کننده ای در این مسابقات داشت.

   مدیر تیم های ملی بوکس با بیان این که هفت بوکسور آبادانی مستحق حضور در اردوی تیم ملی هستند، گفت: اگر قبل از مسابقات قهرمانی کشور اردوی تیم ملی برگزار شود، از این هفت نفر هم برای شرکت در اردو دعوت خواهد شد.

   وی در ادامه با بیان این که پشتوانه سازی برای تیم ملی در اولویت کادر فنی و فدراسیون بوکس است، عنوان کرد: نگاه فدراسیون به بوکسورهای جوان کشور است و با تشکیل کمیته استعدادیابی به دنبال شناخت پتانسیل ها در سراسر کشور می باشد.

   نهرودی افزود: تیم های نونهالان، نوجوانان و جوانان در اولویت قرار دارند ولی مطمئنا اعضای تیم ملی از نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور انتخاب می شوند.

   وی بیان کرد: تیم ملی، مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد و امیدواریم تا آن زمان تیمی شایسته و مدعی را روانه این رقابت ها کنیم.

   مدیر تیم های ملی بوکس با بیان این که تیم آبادان با کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها و با تلاش کورش مولایی در چند ماه گذشته نشان داد از پتانسیل بالایی برخوردار است، گفت: امیدواریم بوکس آبادان با برنامه ریزی دقیق تر به گذشته درخشان خود بازگردد.

   به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی شکست حصر آبادان از یکم تا چهارم مهرماه در سالن ولیعصر مجموعه ورزشی مرحوم پرویز دهداری برگزار شد.

  انتهاي پیام


  این مطلب تا کنون 31 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 5 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : بوکس ,مسابقات ,بیان ,قهرمانی ,آبادان ,رقابت ,مسابقات قهرمانی ,فدراسیون بوکس ,سازی برای ,قهرمانی کشور ,عنوان قهرمانی ,
  مدیر تیم های ملی بوکس: پشتوانه‌سازی برای تیم‌ملی در اولویت فدراسیون بوکس است

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر